Ural Wings

Yurt İçinde Konaklama

Sizler için her şeyin düşünüldüğü sıcak ve ekonomik bir tatil atmosferi sunan, konforlu tatil köyü, yaratıcı mimarisi ve özgün tasarımıyla butik hizmet veren bir otel, şirin bir pansiyon, iş seyahatlerinde merkezi konumu ve hizmeti ile rahatlık sunan bir şehir otel.

Yurt Dışında Konaklama

Yurt dışına gerçekleştireceğiniz iş seyahatlerinizde ya da tur yerine bireysel organizasyon yaparak bir tatil planladığınızda bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre oldukça fazla sayıda otel bulabilirsiniz. Yurt Dışı Otelleri ile size Paris, Amsterdam, Venedik, New York, Londra, Moskova gibi dünyanın en güzel şehirlerinde, aradığınız kriterlere uyan, güvenilir ve merkeze kolay ulaşım sağlayabileceğiniz sayısız otel seçeneği sunuyor. Genellikle 3 ve 4 yıldızlı olan yurt dışı otellerinde sıklıkla yarım pansiyon konaklama hizmeti sunuluyor. Sorunsuz bir yurt dışı konaklaması organize etmek istediğiniz her an, Şirketimizin deneyimi ve güvencesi ile kolayca bu ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

Kıbrıs Otelleri

Akdeniz’in en gözde adalarından Kıbrıs, farklı kültürlere ev sahipliği yapmış tarihi ve sıcak ikliminin yan sıra eğlence olanakları ile de dört mevsim popülerliğini koruyan bir tatil bölgesi. Pasaportsuz ve vizesiz gidilebilir olması da adayı tercih edilebilir kılıyor. Lüks ve konforlu tesisler, muhteşem plajlar ve yıl boyu ünlü sanatçıların verdiği konserler ile cazibe merkezi olan Kıbrıs’ta tatil yapmak isterseniz size sayısız seçenek sunuyoruz. En popüler, en konforlu ya da en ekonomik Kıbrıs Otelleri için kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Kıbrıs Otelleri’nde erken rezervasyon fırsatları, farklı dönemlerde gerçekleşen indirimler ve çok özel eğlence olanakları ile muhteşem bir tatil Akdeniz tatili yapabilirsiniz.

OTEL REZERVASYON FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ

OTEL BİLGİLERİ