Ural Wings

Kongre & Fuar Organizasyonları

Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağınız mekanın ve programın belirlenmesinde, Misafirlerimizin uçak veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, banket hizmetleri, kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, animasyonlar, fotoğraf çekimi , teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca sizlere sunulmaktadır.

Toplantı & Seminer Organizasyonları

En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı profesyonel kadromuz projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve şartlarla size hazırlamak ve sunmak görevimizdir.

Özel Gezi Grupları (Yurtiçi – Yurtdışı)

Yurtiçi, yurtdışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi siz konuklarımız için vermekteyiz.

TOPLANTI, KONGRE VE SEMİNER ORGANİZASYONLARI FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ

OTEL BİLGİLERİ