Ural Wings
Pearl Class (CIP SERVICE) Hizmetimiz, Misafirlerimizin uçuş kapısında karşılanmalarıyla başlar
Gerektiğinde, vize işlemleri personellerimiz asistanlığında gerçekleştirilir.
“Pearlclass” CIP Servis misafirlerimizin pasaport noktasında kontrol işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir
Sizin için tahsis edilen özel güvenlik noktalarından geçiş
Anlaşmalı havayollarının Check-in sıralarında öncelikli işlem
Özel pasaport noktasında hızlı işlem kolaylığı
Duty Free'de öncelikli ödeme kasası
Lounge servisi

Pearl Class Organization

Her türlü seminer, sempozyum, konferans gibi toplantılarınız için yaratıcı çözümleri ve ayrıntılardaki titizliğiyle değişik büyüklükteki uluslararası ve yerel organizasyonlarda kendisini kanıtlamış olan kadromuz ile sizlere planlama aşamasından raporlama aşamasına kadar tüm hizmetleri sunmaktayız.

Bundan başka Pearl Class organization yurtiçi ve yurtdışında konser, düğün, alış-veriş organizasyonları da yapmaktadır.

Dış Hatlar Gidiş Hizmeti

Konuklarımızın ayrıcalıkları, CIP hostes ve bagaj taşıma görevlisi tarafından terminalin Gidiş Katı’nda bulunan “pearlclass” CIP Servis Girişi’nde konuklarımızın karşılanması ile başlar, bagajlar taşıma görevlisi tarafından alınır ve kişisel olarak etiketlenir.

Konuklarımız “pearlclass” CIP Servis için tahsis edilen özel güvenlik noktasından geçerek terminale giriş yaparlar.

Tüm check-in işlemleri, anlaşmalı havayolu kontuarlarından CIP hostes asistanlığında öncelikli olarak yapılır. "pearlclass" CIP Servis'in özel pasaport noktasında, konuklarımızın işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir.
(*Ankara’da Hostes esliğinde yolcuların geçişleri sağlanır, özel banko mevcut değildir)

"pearlclass" CIP Servis öncelikli ödeme kasasının bulunduğu Duty Free'de alışveriş yapmak isteyen konuklarımız, alışverişilerini personelimiz asistanlığında gerçekleştirebilirler.

Konuklar, arzu ederlerse uçuş saatine kadar «pearlclass» Lounge’da ağırlanırlar

Konforun ön planda tutulduğu salonumuzda, konuklarımız,internet gazete ve dergi ,TV ve zengin ikram büfesinden faydalanabilirler. Uçuş saati geldiğinde yine CIP görevlilerimiz eşliğinde uçuş kapısına bırakılırlar.
(*Hizmetler, terminal, şehir ve ülkelere göre farklılık gösterdiğinden, lütfen detaylı bilgi için tarafımızla kontak kurunuz.)

Dış Hatlar Geliş Hizmeti

“pearlclass” CIP Servis ayrıcalığı, hostes ve bagaj taşıma görevlisi tarafından konuklarımızın uçuş kapısında* karşılanmalarıyla başlar.

Gerektiğinde, vize işlemleri CIP personel asistanlığında gerçekleştirilir.

“pearlclass” CIP Servis konuklarının pasaport noktasında kontrol işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Ankara’da ayrı bir pasaport kontrol noktası bulunmamaktadır.
*Uçağın açık kapıya yanaşması halinde yolcular terminal girişinde karşılanır.

Bagajları taşıma görevlileri tarafından alınan konuklarımız, Duty free’de CIP görevlimiz eşliğinde alışveriş yapabilirler ve özel kasalarda işlemleri tamamlandıktan sonra terminalden uğurlanırlar.

'Pearlclass' Assist Gidiş hizmeti

“pearlclass”, stressiz seyahat etmek isteyen ve zamanla yarışan yolcular için, sadece İstanbul Atatürk Havalimanı’nda farklı bir hizmet sunuyor:

“pearlclass” Assist. Bu hizmet dahilinde ; CIP Hostes ve bagaj taşıma görevlisi tarafından Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı, E1 girişinde karşılanma Özel güvenlik noktasından geçiş CIP Hostes asistanlığında anlaşmalı havayollanıda Business check-in İşleminden sonra konuklarımız CIP Hostes tarafından pasaport/güvenlik noktasına kadar uğurlandıktan sonra hizmet son bulur dileyen konuklar kendilerine iletilen voucher ile ring servisi ve ücretli lounge* hizmetlerinden faydalanabilirler.
*Lounge Hizmetinden yararlanmak için 25 Euro KDV dahil hizmet bedeli lounge girişinde ödenmektedir. Voucher tek kişilik olup misafir hakkı bulunmamaktadır.

'Pearlclass' Assist Geliş hizmeti

CIP Hostes ve bagaj taşıma görevlisi tarafından uçuş k​apısında karşılanma * (uçağın açık park pozisyonunda olması halinde terminal içerisinde “pearlclass” buluşma noktasında karşılanma)

Gerektiğinde vize işlemleri CIP Hostes tarafından gerçekleştirilir. Yolcu pasaport kontrol noktasından geçtikten sonra bagaj taşıma görevlisi tarafından kontak kişiyle buluşturulması ile hizmet son bulur.
*Anlaşmalı havayolu uçaklarının açık park pozisyonuna park etmiş olması halinde kişi başı 55 € + KDV karşılığında uçak ile terminal arasında özel transfer hizmeti satın alabilirsiniz